Magazynier

Firma „MIHAS” - poszukuje osoby na stanowisko:
Magazynier Pan/Pani
Miejsce pracy: Niebylec
Liczba miejsc: 1
Zakres obowiązków:
• Sprawdzanie towaru z dostaw
• Pakowanie zamówień od klientów ( paczki kopertowe, niewielkie gabaryty, pakowane są etui na telefony, szkła ochronne oraz inne lekkie akcesoria GSM)
• Dbanie o stany magazynowe oraz porządek na magazynie

Wymagania:
• zaangażowanie i dokładność
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie 1800– 2200 netto w zależności od zaangażowania + premia motywacyjna
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenie z zakresu obowiązków
• 8-godzinny / 5-dniowy tydzień pracy od 8.00 do 16.00
• ogrzewany i klimatyzowany magazyn

Wymagane dokumenty:
CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail z dopiskiem: magazynier justyna.zielinska@mihas.pl a w + zgoda na przetwarzanie danych . Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Cena: 2200

Kontakt: justyna.zielinska@mihas.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 15-02-2019 17:46

Widoczne do 22-02-2019 17:46

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia

Magazynier