Piłka siatkowa

Fabryka pizzy

SIM

Vision Express

Opel Granland

VIVO! Krosno


KPU Krosno

SKU

NIEMCY| PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Ogłoszenie wyróżnione

Numer agencji : 23443
Agencja zatrudnienia Plastic Worx Polska sp. z o.o. sp. k. poszukuje dla niemieckiego partnera firmy RWD Plastic and Logistic GmbH kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcyjny/operator wózka widłowego

Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska: Obsługa linii produkcyjnej, Sortowanie opakowań szklanych, Załadunek, rozładunek, kompletacja towarów i inne czynności magazynowe,

Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym, Sprawność fizyczna, Wykształcenie min. zawodowe, Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, Działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami, Umiejętność współpracy w zespole, Zachowanie trzeźwości.

Oferujemy: Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Pracę w systemie zmianowym, Możliwość podnoszenia kwalifikacji, Dogodny system działania: dwa tygodnie pracy w Niemczech, dwa tygodnie pobytu w domu.
Gwarantujemy: Transport, Zakwaterowanie na miejscu.
Kontakt:
tel. 694442743
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 177, 30-435 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt: tel. 694442743
rekrutacja_de@plasticworx.com.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 03-02-2022 14:55 do 24-02-2022 14:55

Zmodyfikowano 19-06-2020 12:31


NIEMCY| PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl