Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech. 1100-1600 euro

Oferta pracy skierowana do osób chcących podjąć pracę jako opiekun/ka osób starszych na terenie Niemiec. Oferty dobierane indywidualnie w oparciu o doświadczenie oraz poziom umiejętności językowych.

Obowiązki opiekuna:
-pomoc w zachowaniu prawidłowej higieny
-prowadzenie gospodarstwa domowego
-pomoc w ubieraniu
-towarzyszenie w codziennych czynnościach

Wymagane kwalifikacje:

- Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą(także z rodziny)
- Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres minimum 4 tygodni
- Empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej

Naszym pracownikom zapewniamy:

- Niemiecką umowę o pracę
- Atrakcyjne zarobki i opłacone składki ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne)
- Bonusy wakacyjne 300€ i świąteczne 500€)
- Wynagrodzenie w EUR lub PLN i zawsze terminowe wypłaty
- bezpłatny przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- Sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty
- Szczegółowy opis zlecenia przed wyjazdem
- Elastyczne terminy wyjazdów – praca nawet w ciągu kilku dni
- Fachowe wsparcie koordynatorów- 24h/7 dni w tygodniu

Cena: 6000

Kontakt: 517921069 opieka.info.niemcy@gmail.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 29-06-2020 18:49

Widoczne do 20-07-2020 18:49

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia