Elektronik

Stowarzyszenie B-4 poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRONIK
Miejsce pracy: Krosno

OCZEKIWANIA:
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
umiejętności:
-projektowania i programowania układów elektronicznych
-montażu elektroniki
OBOWIĄZKI:
• tworzenie, projektowanie i rozwój układów elektronicznych,
• lutowanie prototypów
OFERUJEMY:
• możliwość rozwoju w firmie technologicznej
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość awansu
• komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę w pracy
• szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
• elastyczne godziny pracy
• mile widziane osoby niepełnosprawne
Aplikacje z dopiskiem „Elektronik” prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutcja@b4.org.pl.
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie B-4
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
Kontakt: rekrutacja@b4.org.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 05-02-2019 08:58

Widoczne do 26-02-2019 08:58

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia