OPEL Krosno

III. Giełda Winyli, płyt i kaset

Fabryka pizzy

Mechanik Krosno

Szkoły

SKU

POMOCNIK OPERATORA WYCINARKI LASEROWEJ

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu z siedzibą w Sulistrowej poszukuje pracowników na stanowisko:

Oferta pracy kierowana jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy wdrożenie oraz szkolenie pod nadzorem doświadczonego pracownika.

Opis stanowiska
Kompletowanie elementów, opisywanie elementów, załadunek materiału oraz rozładunek wyciętych elementów metalowych. Mile widziana umiejętność jazdy wózkiem widłowym (w przypadku braku sfinansujemy szkolenie)

Wymagania:
- Gotowość podjęcia pracy w systemie dwu zmianowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
Kontakt: tel. 725826471, 609948639

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-06-2022 22:37 do 04-07-2022 22:37

Wszystkie ogłoszenia użytkownika