Hyundai

MAGAZYNIER

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Sulistrowej poszukuje pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER

Główne zadania
- Prowadzenie dokumentacji magazynowej
- Monitorowanie zapasów magazynowych
- Kontrola i monitorowanie przedmiotów, które zostały wydane na stan innym pracownikom
- Współpraca z innymi działami firmy
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
- Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Siedziba firmy Sulistrowa 31a (17 km od Krosna).
lub kontakt telefoniczny: 725826471, 609948639
Kontakt: e-mail: biuro@web-elektron.pl
tel: 725826471, 609948639

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 20-01-2023 11:55 do 10-02-2023 11:55

Wszystkie ogłoszenia użytkownika

MAGAZYNIER