Blacharz Izolacji Przemysłowych- Niemcy

Miejsce pracy : Niemcy
Opis stanowiska:
•wykonywanie osłon z blachy dla izolacji termicznych (ciepłochronnych i zimnochronnych) rurociągów, kolan, redukcji, trójników, dennic płaskich i wypukłych, kapturów na zawory i kołnierze;
•wykonywanie obróbki blacharskiej przy izolacji blachą trapezową, np. kotłów i elektrofiltrów oraz oblachowania izolacji turbin;
•wykonywanie osłon z blachy dla izolacji akustycznych i przeciwdrganiowych: osłon izolacji wentylatorów, kulis i ekranów przeciwdźwiękowych oraz blaszanych osłon dla kabin przeciwdźwiękowych;
•wykonywanie dla izolacji ogniochronnych osłon lub konstrukcji nośnej z blachy;
•wykonywanie osłon z blachy dla izolacji technicznego wyposażenia budynków - osłon dla izolacji rurociągów, kolan, redukcji, trójników, kapturów na zawory i kołnierze, osłon z blachy dla izolacji kanałów wentylacyjnych;
•projektowanie, obliczanie i wykonywanie odpowiedniej konstrukcji wsporczej dla zamontowania osłonowego płaszcza blachy dla izolacji;
•wykonywanie podstawowych obliczeń warsztatowych; trasowanie blach, wykonywanie operacji blacharskich i podstawowych operacji ślusarskich związanych z przygotowaniem elementów osłon;
•kontrolowanie wykonywanych elementów blacharskich;
•ocenianie stanu technicznego elementów izolacji i płaszcza osłonowego;
•wykonywanie prac demontażowo-montażowych oraz konserwacja i naprawianie osłon;
•wykonywanie prac modernizacyjnych blaszanych osłon dla izolacji.
•organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Wymagania:
•ukończona szkoła zawodowa lub inne świadectwa potwierdzające kwalifikacje do zawodu
•doświadczenie : 2 lata stażu pracy w branży
•umiejętność samodzielnego wykonywania prac

Oferujemy:
- stawkę godzinową w wysokości 13-15 euro brutto,
- pracę stacjonarną w jednym z dwóch warsztatów na terenie: Nurnberg, Drebkau,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- pracę po około 180 - 190 godzin miesięcznie,
- nadgodziny płatne +25% stawki podstawowej,
- transport z Polski oraz na miejscu organizowane przez naszego klienta,
- zakwaterowanie organizowane przez naszego klienta,
- pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu o wieloletniej tradycji i wartościach etycznych,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Cena: 1 zł

Kontakt: a.setlak@trenkwalder.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-02-2019 12:58

Widoczne do 06-03-2019 12:58

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć