Mistrz Produkcji

Ogłoszenie wyróżnione

Główne zadania i odpowiedzialności:
• Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym.
• Kontrolowanie i koordynowanie kolejnych etapów procesu produkcji w celu zapewnienia
optymalizacji kosztowej, nieprzerwanego przebiegu procesów o ustalonych parametrach
zapewnienia odpowiednich standardów jakościowych produktów.
• Sprawowanie nadzoru nad prawidłową obsługą instalacji i ciągów technologicznych przez
podległych pracowników.
• Koordynowanie, monitorowanie i kontrolowanie pracy urządzeń technologicznych,
pomocniczych, systemów ppoż. i bezpieczeństwa.
• Reagowanie na pojawiające się zaburzenia technologiczne oraz sytuacje awaryjne.
• Zapewnienie dbałości o instalacje i ciągi technologiczne, ustalanie planów napraw,
zgłaszanie usterek do służb utrzymania ruchu oraz rozwiązywanie problemów
powstających w instalacjach i ciągach technologicznych.
• Planowanie, delegowanie i rozliczanie zadań podległych pracowników.
• Rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej.
• Nadzór nad przestrzeganiem procedur.

Wymagania dla kandydatów:
• Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe.
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.
• Wysoki poziom asertywności i zdolności komunikacyjnych.
• Dobra znajomość MS Excel.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Pracę w systemie czterobrygadowym.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
• Dodatki regulaminowe do wynagrodzenia zasadniczego.
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w nowych projektach.
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie kolonii/obozów dla dzieci, zapomogi
świąteczne, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci).

Cena: do uzgodnienia

Kontakt: kadry@krosglass.com.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 27-04-2021 07:47

Widoczne do 11-05-2021 07:47

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia