Ubezpieczenia SEZAM Krosno - partner Generali

Inżynier ds. technicznych

PANMAR WOOD – producent podłóg z naturalnego drewna oraz produktów z płyty klejonej poszukuje osób na stanowisko

Miejsce wykonywania pracy:
Krosno, ul. Podkarpacka 16 B, 38-400 Krosno

Obowiązki i zadania:

• nadzór nad stanem technicznym linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji, zapewnienie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego,
• nadzór nad wdrożeniami nowych projektów (procesów) produkcyjnych,
• przygotowywanie dokumentacji procesowej,
• wspieranie obszaru utrzymania ruchu przy realizacji projektów oraz ścisła współpraca z Kierownikiem Utrzymania ruchu,
• wspieranie obszaru utrzymania ruchu podczas awarii,
• nadzór nad zapewnieniem kompletności dokumentacji technicznej, certyfikatów i wymagań techniczno-prawnych urządzeń,
• zgłaszanie i wdrażanie środków zaradczych celem eliminacji problemów i awarii,
• zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechanika, elektromechanika, automatyka),
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 3 lata,
• praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektryki i automatyki,
• doświadczenie w samodzielnym dokonywaniu napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego, schematów),
• umiejętności samodzielnego prowadzenia napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i pracy w zespole oraz dzielenie się swoim doświadczeniem,
• umiejętność obsługi pakietu MS Office,
• dodatkowym atutem będzie znajomość programu Auto Cad,
• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacje zawierające dane tj. imię, nazwisko, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy przesyłać w terminie do 08.12.2021 r.:
• na adres rekrutacja@panmar.pl z dopiskiem w temacie: Panmar – Inżynier ds. technicznych
• lub za pomocą linku - https://panmar.pl/kariera/

W przypadku chęci wykorzystania Pana/Pani aplikacji dla potrzeb przyszłych rekrutacji prosimy o załączenie oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez PANMAR Czekańska Szmyd Spółka jawna przez okres najbliższych 3 miesięcy”.

Jeśli w przesłanych dokumentach aplikacyjnych znajdować się będą szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO prosimy o załączenie oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach jeśli dane te obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej o firmie: www.panmar.pl
Kontakt: rekrutacja@panmar.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 17-11-2021 19:45

Widoczne do 08-12-2021 19:45

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia