Hyundai

PRACOWNIK LAKIERNI PROSZKOWEJ - DO PRZYUCZENIA

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu, oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osoby na stanowiska :

LAKIERNIK PROSZKOWY
POMOCNIK LAKIERNIKA PROSZKOWEGO

Oferta pracy kierowana jest zarówno dla mężczyzn. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy wdrożenie oraz szkolenie pod nadzorem doświadczonego pracownika.

Opis stanowiska :
Przygotowywanie elementów do lakierowania proszkowego; wieszanie elementów na wózkach lakierniczych, mycie elementów metalowych przed malowaniem, malowanie proszkowe elementów, ściąganie elementów z linii lakierniczej. Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagamy:
- Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
- Umiejętność pracy w zespole
- Dbałość o detale

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
- Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania oraz umiejętności.

Miejsce pracy : Sulistrowa 31A (Odległość od Krosna 17km / Odległość od Jasła 23km / Odległość od Dukli 11km)

Kontakt telefoniczny: 609948639
Kontakt: 609948639

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 12-01-2023 15:03 do 02-02-2023 15:03

Wszystkie ogłoszenia użytkownika