SORTOWACZ OPAKOWAŃ PLASTIKOWYCH - BELGIA

Ogłoszenie wyróżnione

Plastic Worx Polska sp. z o. o. sp. k działając jako agencja zatrudnienia pod numerem 23443, poszukuje dla zagranicznego partnera kandydatów do pracy w Belgii.
WAŻNE:
Ogłoszenie dotyczy zainteresowanych z Podkarpacia.
OPIS STANOWISKA:
Obsługa linii do recyklingu plastiku w Belgii.

WYMAGANIA:
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.
Sprawność fizyczna.
Zachowanie trzeźwości.
Wysoka motywacja do pracy.
Wykształcenie przynajmniej zawodowe.
Rzetelność, odpowiedzialność, działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Umiejętność współpracy w zespole.

NASZ PARTNER OFERUJE:
Legalne zatrudnienie na podstawie umowy u partnera zagranicznego.
Pracę w systemie zmianowym.
Dogodny system działania: na zmianę 4 tygodnie pracy w Belgii i 4 tygodnie pobytu w domu.
Transport oraz zakwaterowanie na miejscu.

KONTAKT:
lub kontakt z naszym biurem w Krośnie, pod numerem 13 436 52 52 w godzinach 08:00 – 15:00.

Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji
Kontakt: rekrutacja_be@plasticworx.com.pl lub kontakt z naszym biurem w Krośnie, pod numerem 13 436 52 52 w godzinach 08:00 – 15:00.

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 21-04-2021 15:14

Widoczne do 12-05-2021 15:14

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia