Grafik

Firma „MIHAS” - poszukuje osoby na stanowisko:
GRAFIK
Liczba miejsc: 2
Miejsce pracy: Niebylec

Zakres obowiązków:
• dokumentacja wykonanych projektów
• tworzenie projektów do druku oraz produkcji
• projektowanie produktów: etui, gadżetów reklamowych, zawieszek, medali, bombek
• pracę nad nowymi innowacyjnymi produktami (produkowanymi w nowoczesnej i innowacyjnej technologii)

Oczekiwania:
• kreatywność i pozytywne nastawienie
• doświadczenie w pracy lub wykształcenie kierunkowe
• znajomość oprogramowania: Illustrator CC, Photoshop 6/CC
• dodatkowym atutem będzie znajomość pakietu Corel Draw

Oferujemy:
• Umowa o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie 1700– 2300 netto w zależności od kompetencji
• 8-godzinny / 5-dniowy tydzień pracy
• Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy ( stacja graficzna, tablet graficzny, oprogramowanie)

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:
• pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale kreatywnym
• możliwości zwiększania własnych kwalifikacji
• motywacyjny system premiowy
• rozwijającą pracę przy projektach w technologii, w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia

KONTAKT:
Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:
justyna.zielinska@mihas.pl dodając w tytule: GRAFIK
Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Cena: 2300

Kontakt: justyna.zielinska@mihas.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 07-06-2019 17:25

Widoczne do 14-06-2019 17:25

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć

Grafik