FOTOGRAF dla prezentacje3d.pl

Miejsce pracy: Niebylec
Liczba miejsc pracy: 1

Zakres obowiązków:
 Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej
 Fotografia produktów różnego rodzaju (packshot, reklamowa, fashion)
 Prowadzenie sesji zdjęciowej przy współpracy z modelami/modelkami w naszym studio
 Wsparcie bieżącej pracy studia.

Wymagania:
 Doświadczenie w pracy na stanowisku fotografa – podparte portfolio
 Umiejętność profesjonalnej prezentacji produktów
 Bardzo dobra znajomość programu Photoshop
 Doświadczenie w obróbce graficznej
 Odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły,
 Kreatywność i pomysłowość
 Umiejętności pracy na lampach błyskowych
 Wysokie poczucie estetyki

Oferujemy:
 Umowę o pracę,
 Praca w godzinach 7-15 lub 8.00 – 16.00 Pon-Pt
 Kreatywną pracę pełną wyzwań
 Szkolenie z obsługi Orbitvu
 Niezbędne narzędzia pracy – nowoczesny sprzęt oraz technologie do pracy
 Miejsce pracy: Jawornik ,38-114 Niebylec w naszym studio
 Praca dla dużych marek: Gatta, Akuku, Bohomoss
 Wynagrodzenie: od 1700 zł do 2200 zł - uzależnione od umiejętności – osoby które zostaną zaproszone na rozmowę odbędą krótki test umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail biuro@mihas.pl a w tytule prosimy umieścić IMIĘ I NAZWISKO - FOTOGRAF
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt: biuro@mihas.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 19-07-2019 18:11

Widoczne do 26-07-2019 18:11

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia