Niebieska
Naftówka

Mechanik Krosno

Naftówka

Naftówka

Starostwo

OPERATOR AUTOMATU DO PRODUKCJI SZKŁA

KROSNO GLASS S.A., lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator automatów do formowania wyrobów szklanych - do przyuczenia
Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:

- obsługa oraz nadzorowanie maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych pod nadzorem doświadczonego operatora,
-nauka doboru parametrów formowania i obróbki obrzeży wyrobów w zależności od produkowanego asortymentu,
-kontrolowanie parametrów jakościowych wyrobu (grubość ścianki, grubość dna, jakość powierzchni, kształt wyrobu, jakość obrzeża) zgodnie z warunkami technicznymi,
-czynne uczestniczenie przy przezbrajaniu maszyn na nowy asortyment produkcji, przy remontach i przy usuwaniu usterek i awarii.

Oczekiwania:

- zdolności techniczne, mechaniczne,
- spostrzegawczość, umiejętność pracy pod presją czasu,
- chęci do pracy i zaangażowanie,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- pełne przyuczenie do pracy na stanowisku,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dodatek do wakacji, bony dla dzieci).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż:
1) Administratorem Twoich danych osobowych jest KROSNO GLASS spółka akcyjna z siedzibą w Krośnie, ul. Tysiąclecia 13, 38-400 Krosno;
2) W sprawach związanych z ochroną danych osobowych należy kontaktować się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu e-mail: dane.krosnoglass@wbkancelaria.pl lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora;
3) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 221 kodeksu pracy, w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych, a w przypadku podania w ofercie pracy innych danych, jedynie na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
4) Twoje dane mogą być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji, jedynie jeśli wyrazisz na to odrębną, dobrowolną zgodę;
5) Jeżeli wyrazisz którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód, przysługiwać Ci będzie prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć kontaktując się z inspektorem ochrony danych korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych;
6) Odbiorcami Twoich danych osobowych są podmioty przetwarzające dane osobowe na podstawie powierzenia przetwarzania danych przez administratora, jeśli jest to niezbędne dla procesu rekrutacji oraz pracownicy działu HR i kadra zarządzająca spółki KROSNO GLASS S.A.;
7) Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, do chwili cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych;
8) Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
9) Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO;
10) Podanie przez Ciebie danych osobowych wskazanych w art. 221 kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne dla udziału w procesie rekrutacji; konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji; podanie przez Ciebie dodatkowych danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych dla przyszłych rekrutacji jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji;
11) W oparciu o Twoje dane nie będą podejmowane wobec Ciebie zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania, nie będą tez przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
Kontakt: kadry@krosno.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 06-11-2023 08:15 do 27-11-2023 08:15

Wszystkie ogłoszenia użytkownika