ZSP2 Krosno

Fabryka pizzy

Mechanik Krosno

VIVO! Krosno

Szkoły

SKU

LAKIERNIK PROSZKOWY / LAKIERNIK DO PRZYUCZENIA

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu, oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Lakiernik proszkowy

Obowiązki:
- Lakierowanie proszkowe elementów metalowych
- Wizualna kontrola jakości elementów

Wymagania:
- Doświadczenie w zakresie lakierowania proszkowego
- Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
- Dbałość o stanowisko pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Dbałość o detale

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 725826471, 609948639
Kontakt: tel: 725826471, 609948639

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 12-05-2022 17:00 do 02-06-2022 17:00

Wszystkie ogłoszenia użytkownika