Ubezpieczenia SEZAM Krosno - partner Generali

SPAWACZ DO PRZYUCZENIA

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osób na stanowisko spawacz - do przyuczenia

Zakres obowiązków:
- spawanie elementów metalowych
- terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań
- wykonywanie zadań zgodnie z instrukcją
- dbanie o bezpieczeństwo pracy
- konserwacja sprzętu wykorzystanego do spawania

Nasze wymagania:
- Dokładność i precyzja
- Dbałość o detale
- Zaangażowanie

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
- Praca w gronie doświadczonej kadry, szkolenia oraz doskonalenie swoich umiejętności.
- Możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 725826471, 609948639
Kontakt: tel: 725826471, 609948639
e-mail: i.surmacz@web-elektron.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 19-11-2021 10:01

Widoczne do 10-12-2021 10:01

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia