Hyundai

SLUSARZ - POMOCNIK SPAWACZA

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska :
Przygotowanie materiału spawaczowi do dalszej obróbki; Cięcie kształtowników stalowych na pile taśmowej na podstawie rysunków technicznych, wykonywanie otworów na wiertarce stołowej według projektu, gwintowanie elementów zgodnie z dokumentacją. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
- Precyzja w wykonywaniu obowiązków
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego - umiejętność odczytu informacji w celu wykonania projektu
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
- Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju i doskonalenie umiejętności
- Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania oraz umiejętności.

Miejsce pracy : Sulistrowa 31A (Odległość od Krosna 17km / Odległość od Jasła 23km / Odległość od Dukli 11km)

Kontakt telefoniczny: 609948639

Kontakt: 609948639

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 12-01-2023 15:01 do 02-02-2023 15:01

Wszystkie ogłoszenia użytkownika

SLUSARZ  - POMOCNIK SPAWACZA