PGE

Pracownik biurowy

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją mebli metalowych, poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:
- Współpraca z działem sprzedaży oraz działem produkcji
- Kompleksowa obsługa pozyskanych zamówień
- Opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących rozwiązań
- Tworzenie dokumentacji technicznej oraz produkcyjnej
- Szacowanie budżetu projektu

Wymagania:
- Podstawowa znajomość oprogramowania SOLIDWORKS
- Podstawowa znajomość oprogramowania AutoCad
- Znajomość pakiety Microsoft Office
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Pomysłowość, innowacyjność
- Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Realny udział w tworzeniu sukcesów firmy
- Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w młodym zespole
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem Pracownik biurowy na adres email:
lub kontakt telefoniczny 13 307 03 03 wew. 58
Kontakt: 13 307 03 03 wew: 58
i.surmacz@web-elektron.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 05-07-2021 13:24

Widoczne do 26-07-2021 13:24

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia