PGE

Operator lasera

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sulistrowej poszukuje pracowników na stanowisko: OPERATOR LASERA

Główne zadania i obowiązki:
- Planowanie produkcji do lasera
- Obsługa komputera
- Dbanie o stan techniczny maszyny
- Dbanie o jakość wykonywanej pracy

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie
- Mężczyzna po 30 roku życia
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka)
- Chęci do pracy
- Gotowość podjęcia pracy w systemie dwu zmianowym
- Osoba zarejestrowana w PUP Krosno
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Kontakt: i.surmacz@web-elektron.pl
13 307 03 03 wew: 58

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 15-07-2021 13:10

Widoczne do 05-08-2021 13:10

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia