Drukarnia zatrudni Dyrektora ds. Marketingu

Drukarnia ,,Jasło'' poszukuje pracownika na stanowisko Dyrektor ds. Marketingu
Zakres obowiązków:
- tworzenie i realizacja strategii sprzedaży opakowań foliowych
- tworzenie planu działań marketingowych dla produktów
- tworzenie i realizacja strategii współpracy z partnerami biznesowymi
- ustalanie, wdrażanie i zapewnianie monitorowania realizacji standardów obsługi klienta
- budowanie wizerunku firmy jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego
- zarządzanie podległym zespołem pracowników
-promocja produktów poprzez udział w targach branżowych
-organizacja działu sprzedaży eksportowej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- znajomość języka obcego (angielski/niemiecki)
- inicjatywa i proaktywność w działaniach
- umiejętność tworzenia strategii kampanii marketingowych oraz planów sprzedażowych
- doświadczenie w zarządzaniu w tym umiejętność organizowania pracy zespołu i wyznaczania celów wspierających strategię sprzedażową i wizerunkową firmy

Co oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- stabilne zatrudnienie i dogodne godziny pracy
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
- samochód służbowy

Miejsce pracy:
Jasło
Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@drukarniajaslo.pl lub składać osobiście w siedzibie spółki ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło. Wszystkich informacji udzielimy pod numerem telefonu 134462651 w godzinach 7-15.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:
Stosowanie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych dotyczy informacji niewymienionych w przepisach prawa pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Drukarnia ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141) jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody, CV/listy motywacyjne bez takiej zgody nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do momentu jej zakończenia, cofnięcia zgody lub zostaną wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji, jeśli zostanie wyrażona zgoda. Pan/i dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą wykorzystywane do profilowania ani przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).
Kontakt: praca@drukarniajaslo.pl 134462651
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-03-2019 11:08

Widoczne do 03-04-2019 12:08

Zmodyfikowano 13-03-2019 11:08


Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia

Drukarnia zatrudni Dyrektora ds. Marketingu

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT
//