Drukarnia zatrudni Specjalista ds. produkcji

Drukarnia ,,Jasło'' poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. produkcji
Zakres obowiązków:
- nadzór nad terminową realizacją zleceń
- tworzenie planów produkcji krótko, średnio i długoterminowych w oparciu o zamówienia Klienta
- bieżące wspieranie operatorów w realizacji planów produkcyjnych i rozwiązywaniu problemów technologicznych
- inicjowanie przedsięwzięć i samodzielna realizacja projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych
- kontakt i współpraca z dostawcami, podwykonawcami, wykonawcami usług;

Wymagania:
- wykształcenie informatyczne lub chemiczne co najmniej średnie;
- inicjatywa i proaktywność w działaniach
- umiejętność analitycznego myślenia
- komunikatywność

Co oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
- stabilne zatrudnienie i dogodne godziny pracy;
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

Miejsce pracy: Jasło

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@drukarniajaslo.pl lub składać osobiście w siedzibie spółki ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło. Wszystkich informacji udzielimy pod numerem telefonu 134462651 w godzinach 7-15.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Stosowanie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych dotyczy informacji niewymienionych w przepisach prawa pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Drukarnia ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141) jest obowiązkowe.Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody, CV/listy motywacyjne bez takiej zgody nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do momentu jej zakończenia, cofnięcia zgody lub zostaną wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji, jeśli zostanie wyrażona zgoda. Pan/i dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą wykorzystywane do profilowania ani przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).
Kontakt: praca@drukarniajaslo.pl 134462651
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-03-2019 11:15

Widoczne do 03-04-2019 12:15

Zmodyfikowano 13-03-2019 11:15


Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć

Drukarnia zatrudni Specjalista ds. produkcji

Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT