CKU
MZSP

Naftówka

Naftówka

Starostwo

Budowlanka

Mechanik Krosno

Pomocnik cukiernika

ZATRUDNIMY
POMOCNIKA CUKIERNIKA
Zakres obowiązków:
- wykonywanie prostych prac przy produkcji ciast,
- przygotowywanie półproduktów według wytycznych przełożonego,
- wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości na hali produkcyjnej
Wymagania:
- chęć do pracy i nauki zawodu - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana dzienna i nocna) - warunek konieczny
- sumienność, zaangażowanie w powierzoną pracę,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
- aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (działamy w branży niemal 50 lat),
- pracę w wymiarze 1 etatu w ramach umowy o pracę (możliwe inne formy współpracy/ mniejszy wymiar etatu),
- wynagrodzenie wypłacane w systemie miesięcznym (po okresie próbnym wysokość wynagrodzenia uzależniona od zaangażowania i poziomu przyswojonej wiedzy),
- rabat na nasze produkty, słodkie podarunki w ciągu roku,
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

W CV prosimy zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kontakt: kadry@santos.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 12-09-2023 13:01 do 19-09-2023 13:01

Wszystkie ogłoszenia użytkownika