Doradca ds. klienta indywidualnego

Pracuj z domu, jak dziesiątki naszych konsultantów, a pracę rozpocznij od podpisania umowy! Brzmi interesująco? Czytaj dalej!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która świadczy usługi z zakresu outsourcingu. Naszą flagową zasadą jest rozpoczęcie pracy od podpisania umowy, dzięki czemu od pierwszej godziny współpracy będziesz zarabiać.

Co oferujemy?
Rozpoczęcie współpracy od szkolenia, prowadzonego przez certyfikowanego trenera, a zakończenie okresem wsparcia – czyli pomocą trenera w pierwszych dniach pracy. Następnie dajemy Ci możliwość pracy zdalnej zapewniając niezbędny do pracy sprzęt.
Najważniejsze warunki współpracy to: stała stawka godzinowa, atrakcyjne prowizje, system benefitów pozapłacowych oraz umowa zlecenie z możliwością przejścia na UoP.

Czego wymagamy?
Przede wszystkim wymagamy chęci – początkowo do nauki, później do pracy. Ważna jest dobra dykcja, ponieważ praca polega głównie na rozmowie z klientami. Obsługa komputera również będzie przydatna, ponieważ po rozmowie z klientem będziesz wprowadzać zamówienia do systemu. Doświadczenie w obsłudze klienta czy sprzedaży będzie dodatkowym atutem, jednak jak się wielokrotnie przekonaliśmy nie musi, dlatego zapraszamy do aplikowania wszystkie zainteresowane osoby. Z racji pracy zdalnej ważne jest posiadanie miejsca na sprzęt oraz stałego, stabilnego łącza internetowego.

Jakie będą Twoje obowiązki?
Jak wspomnieliśmy wyżej głównym obowiązkiem będzie kontakt z klientami, którymi kończy się umowa na obecnie posiadane usługi – nie będziesz więc zajmować się z pozyskiwaniem, tylko kontynuowaniem współpracy z wieloletnimi klientami. Twoim zadaniem będzie prezentacja oraz sprzedaż usług w ramach aktualnych promocji operatora. Następny obowiązek to wprowadzenie do systemu zamówienia po zakończonej rozmowie i monitorowanie jego realizacji.
Kontakt: weronika.habaj@telekadra.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 24-01-2022 14:59 do 14-02-2022 14:59

Wszystkie ogłoszenia użytkownika