Ford Krosno

Sklep

VIVO! Krosno

KPU Krosno

SKU

Specjalista ds. zakupów

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osób na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:
- Pozyskiwanie ofert cenowych oraz zamawianie stali według powierzonej specyfikacji
- Pozyskiwanie ofert cenowych oraz zamawianie komponentów niezbędnych do realizacji projektu
- Pozyskiwanie ofert cenowych oraz zamawianie materiałów eksploatacyjnych
- Wprowadzanie pozyskanych ofert oraz zamówień do systemu produkcyjnego.
- Monitorowanie stanów magazynowych
- Współpraca z działem sprzedaży oraz działem produkcji
- Kompletowanie dokumentacji zakupowej Faktury/Dokumenty WZ
- Kontakt z działem magazynu oraz weryfikacja statusu zamówień.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- Pomysłowość, innowacyjność
- Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Realny udział w tworzeniu sukcesów firmy
- Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w młodym zespole
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Kontakt telefoniczny: 725826471
Kontakt: Adres email: biuro@web-elektron.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-09-2022 17:09 do 04-10-2022 17:09

Wszystkie ogłoszenia użytkownika