Mechanik Krosno

Hyundai Krosno

Elektryk

Elektryk
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref.: E/SUR/01/24

Twój zakres obowiązków:
- utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
- eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
- analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
- nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

Nasze wymagania:
- wykształcenie kierunkowe elektryczne
- uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)
- prawo jazdy kat. B
- znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

Mile widziane:
- uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
- uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
- różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
- benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza-->

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com
Kontakt: Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8b179a73390e44d489cc3d71264341f3

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 21-03-2024 10:33 do 28-03-2024 10:33

Wszystkie ogłoszenia użytkownika

Elektryk