Niebieska
Naftówka

Hyundai Krosno

Mechanik Krosno

Starostwo

HUTNIK FORMOWACZ WYROBÓW SZKLANYCH przyuczenie

KROSNO GLASS S.A., lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hutnik formowacz wyrobów szklanych - do przyuczenia!
Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:
- formowanie szkła metodą ręczną,
- kontrolowanie jakości formowanego wyrobu.

WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Wymagania:
- dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa,
- umiejętność pracy w zespole,
- spostrzegawczość,
- chęci do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika,
- system premiowy,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, dofinansowanie do wakacji, karta Sport i Kultura itp.),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową
Kontakt: kadry@krosno.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 06-11-2023 08:15 do 27-11-2023 08:15

Wszystkie ogłoszenia użytkownika