SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją mebli metalowych, poszukuje osób na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży

Obowiązki:
- Utrzymywanie stałej współpracy z Klientami
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Koordynacja pozyskanych zamówień
- Współpraca z działem sprzedaży oraz działem produkcji

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość pakiety Microsoft Office
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
- Realny udział w tworzeniu sukcesów firmy
- Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w młodym zespole
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem „Specjalista ds. sprzedaży” na adres email: biuro@web-elektron.pl
lub kontakt telefoniczny 731904909
Kontakt: biuro@web-elektron.pl
731904909

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-01-2022 08:37 do 03-02-2022 08:37

Wszystkie ogłoszenia użytkownika