OPEL Krosno

Fabryka lizaków

Fabryka pizzy

Mechanik Krosno

Szkoły

SKU

SZLIFIERZ ELEMENTÓW METALOWYCH

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osób na stanowisko

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy wdrożenie oraz szkolenie pod nadzorem doświadczonego pracownika.

Opis stanowiska
Szlifowanie elementów metalowych oraz przygotowywanie powierzchni pod dalsze wykończenie. Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
- dokładność
- dbałość o detale
- gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 725826471, 609948639
Kontakt: tel: 725826471, 609948639

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-06-2022 11:00 do 04-07-2022 11:00

Wszystkie ogłoszenia użytkownika