Mechanik Krosno

Hyundai Krosno

Operator CNC

Firma Elektron sp. z o.o. zlokalizowana w miejscowości Sulistrowa prowadzi działalność w zakresie produkcji konstrukcji stalowych; m.in. balustrady/barierki/klatki schodowe oraz elementów metalowych; m.in. elementy meblowe. Stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług oraz produktów aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Zakres obowiązków:
- Obsługa wycinarki laserowej blach / Obsługa wycinarki laserowej rur i profili
- Sortowanie oraz opisywanie wykonanych elementów
- Prace związane z podstawowymi czynnościami konserwacyjnymi
- Raportowanie wykonanych prac
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- Zachowanie norm i standardów BHP,

Nasze wymagania:
- Precyzja w wykonywaniu obowiązków
- Samodzielność, zaangażowanie, dbanie o jakość produktu;
- Gotowość podjęcia pracy w systemie dwu zmianowym
- Umiejętność obsługi komputera w podstawowym stopniu
- Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
Opcjonalnie: Doświadczenie na stanowisku związanym z produkcją CNC

Nie wymagamy doświadczenia w zakresie obsługi wycinarek laserowych;

Dodatkowe szczegóły oferty pracy:
• Praca stacjonarna w systemie dwu zmianowym 5 dni w tygodniu poniedziałek- piątek
6:00-14:00/ 14:00-22:00
• Komfortowe i bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w miejscowości Sulistrowa

Co możemy zaoferować:
• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Ubezpieczenie grupowe
• Premie okolicznościowe (świąteczne)
• Dobrowolna możliwość pracy w godzinach nadliczbowych płatnych 150%
• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Dołącz do nas!
Miejsce pracy : Sulistrowa 31A (Odległość od Krosna 17km / Odległość od Jasła 23km / Odległość od Dukli 11km)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na stanowisko w postaci CV z tytułem „Operator CNC” na adres email: work@web-elektron.pl

Kontakt telefoniczny w sprawie ogłoszenia +48 725 826 471

Kontakt: work@web-elektron.pl
+48 725 826 471

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 17-03-2024 20:27 do 07-04-2024 21:27

Wszystkie ogłoszenia użytkownika