ZSP2 Krosno

Mechanik Krosno


VIVO! Krosno

Szkoły

SKU

Prawnik/Asytent Prawny

Merkury Market to sieć sklepów działająca na terenie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, której hasło przewodnie to "Remontuj i urządzaj taniej!". U nas można pracować nad unikalnymi projektami, rozwijać się w wielu obszarach, proponować i wdrażać własne inicjatywy oraz pomysły. Wyróżnia nas stabilność zatrudnienia, a w pracy cenimy zaangażowanie, uczciwość, profesjonalizm oraz umiejętność współpracy i innowacyjność. W związku z otwarciem kolejnych obiektów handlowych prowadzimy nabór na stanowisko:

Prawnik/Asystent Prawny
(miejsce pracy Krosno ul. Bieszczadzka)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za następujący zakres obowiązków:

Nadzór nad umowami wraz z ich projektowaniem, analizą i opiniowaniem (w tym umów handlowych, inwestycyjnych, zakupowych, usługowych, porozumień oraz klauzul umownych)

Rozwiązywanie bieżących problemów prawnych pojawiających się podczas tworzenia umów

Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

Przygotowywanie umów i kontraktów

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, a także wykształceniem wyższym prawniczym lub pokrewnym, doświadczeniem w pracy z kontraktami/umowami, dyspozycyjnych w wymiarze pełnego etatu, gotowych do podjęcia stałej współpracy.


Idealny kandydat powinien cechować się umiejętnością pracy pod presją czasu oraz dobrą organizacją zadań. Mile widziane doświadczenie w firmie handlowej.

Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne warunki finansowe.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@merkurymarket.pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail.
7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: kariera@merkurymarket.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 20-01-2022 15:09 do 03-02-2022 15:09

Zmodyfikowano 30-12-2021 14:31


Wszystkie ogłoszenia użytkownika

Prawnik/Asytent Prawny

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl