ZSP2 Krosno

Mechanik Krosno Festiwal

VIVO! Krosno

Szkoły

SKU

Kierownik Jakości

Kierownik ds. Jakości
Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:
• Zarządzanie działem jakości i pracą kontrolerów jakości oraz nadzór nad realizacją zadań Laboratorium
• Zapewnienie skutecznych zasad przeprowadzania kontroli jakości produktu i półwyrobów na różnych etapach produkcji
• Tworzenie i nadzór nad analizami 5Why, Ishikawa
• Monitorowanie wskaźników reklamacji
• Zarządzanie relacjami z Klientem w obszarze jakości
• Przygotowanie raportów IMDS

Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze działu jakości – nie wymagamy doświadczenia na stanowisku kierowniczym
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• Komunikatywny j. angielski wykorzystywana w dokumentacji technicznej oraz w kontakcie z kontrahentami
• Znajomość normy IATF 16949
• Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:
• Umowa o pracę od pierwszego dnia współpracy
• Awans na kierownicze stanowisko – firma wspiera potencjał również młodych specjalistów
• Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojej wiedzy
• Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
• Elastyczne godziny pracy (7-16)
• Możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby
• Sprzęt ułatwiający pracę do wykorzystania również w celach prywatnych – telefon, laptop
• Wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez budżet szkoleniowy
Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Kontakt: Link do aplikacji: https://grhpolska.com/single-offer/?id=16446&source=C1208

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 14-01-2022 16:33 do 28-01-2022 16:33

Wszystkie ogłoszenia użytkownika