Elektrycy/ślusarze/monterzy/osoby chętne do pracy

Ogłoszenie wyróżnione

Firma ELEKTRON poszukuje osób chętnych do pracy: elektryków, ślusarzy, monterów, osób do przyuczenia.

Główne zadania i obowiązki:
• Prace przy montażu tras kablowych i instalacji elektrycznych
• Dbanie o jakość wykonywanej pracy

Wymagania:
• Chęć do pracy
• Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach

Oferujemy:
• Pracę na terenie Unii Europejskiej
• Bezpłatne przejazdy i zakwaterowanie
• Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności + premie za wyniki
• Stabilne zatrudnienie

Kontakt: e-mail: bhp@web-elektron.pl
tel: +48 13 444 21 44

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-09-2022 17:10 do 04-10-2022 17:10

Wszystkie ogłoszenia użytkownika