Recepcjonistka w klubie fitness

Recepcjonistka klubu fitness
Poszukujemy młodej, energicznej osoby do pracy w klubie fitness na terenie Krosna.

Wymagania:
• otwartość na ludzi, komunikatywność
• miła aparycja
• entuzjazm i energiczność
• zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność (również w weekendy)
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
Obowiązki:
• obsługa klubowiczów, kontrola wejść do klubu
• sprzedaż usług i towarów dostępnych na recepcji
• obsługa telefoniczna i udzielanie informacji o klubie
• przyjazny kontakt z klientem
• dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy
Oferujemy:
• ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• przyjazną atmosferę w młodym zespole
• elastyczny grafik
• pakiet sportowy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z tel. kontaktowym na adres:
krosno@xtremefitness.pl
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Finiss Mariusz Srebro
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Kontakt: krosno@xtremefitness.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 25-06-2020 20:16

Widoczne do 02-07-2020 20:16

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia