Opiekun klienta czesko/ słowackojęzycznego

Poszukujemy osoby znającej j. słowacki/ czeski do pracy w branży IT w Dziale Obsługi Klienta. Do zadań kandydata należałoby odpowiadanie na maile oraz telefony Klientów, wykonywanie prostych tłumaczeń na potrzeby pracy serwisu. Doświadczenie i znajomość branży IT nie jest wymagana, ale mile widziana. Oferta nie ma nic wspólnego ze sprzedażą. Praca na pełny etat. Poniżej więcej informacji o ww stanowisku.

OBOWIĄZKI, czyli to za co możesz być odpowiedzialny:
• informowanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (telefon, e-mail) o przebiegu prowadzonych spraw reklamacyjnych - praca z Klientami słowackojęzycznymi lub czeskojezycznymi
• wyjaśnianie statusu napraw oraz rozwiązywanie problemów, zgłaszanych przez Klientów
• przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych
• tworzenie dokumentów potrzebnych do procesu obsługi klienta
• dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów
• identyfikacja potrzeb klientów
• obsługa wewnętrznych programów do obsługi reklamacyjnej Klientów
• wprowadzanie, kontrola i utrzymanie danych w systemie

UMIEJĘTNOŚCI - nadajesz się do tej pracy jeśli:
• znasz język słowacki/ czeski w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym swobodna komunikację z Klientami
• posiadasz doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klientów
• cechują Cię wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne (z łatwością nawiązujesz kontakty i budujesz relacje z innymi ludźmi)
• potrafisz zidentyfikować potrzeby klientów
• lubisz rozmawiać i masz swobodę wypowiedzi (zarówno w komunikacji ustnej jak i pisemnej)
• jesteś cierpliwy i asertywny
• jesteś nastawiony na cel i potrafisz szukać rozwiązań
• cechuje cię otwartość na poszerzanie swojej wiedzy
• bardzo dobrze obsługujesz komputer (głównie pakiet MS Office)
Oferujemy:
• Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników
• już od okresu próbnego umowę o pracę (pełen etat)
• niepowtarzalną firmową atmosferę
• dodatkowe świadczenia socjalne i domowe ciasto w kuchni (od czasu do czasu)
• pracę od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Przedstawiona oferta jest dla Ciebie interesująca? Wyślij swoje zgłoszenie- właśnie Ciebie szukamy!

Pamiętaj o zamieszczeniu na dokumentach klauzuli o ochronie danych osobowych.
Wybrane osoby zostaną zaproszone do rozmów rekrutacyjnych.
Kontakt: rekrutacja@fixit.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 26-11-2019 09:52

Widoczne do 17-12-2019 09:52

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia