Ford Krosno

Sklep

VIVO! Krosno

KPU Krosno

SKU

MISTRZ PRODUKCJI DZIAŁU MASZYN CNC

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sulistrowej poszukuje pracownika na stanowisko

Mistrz produkcji działu maszyn CNC.

Praca dotyczy zarządzania produkcją działu maszyn CNC typu
Lasery do blach, Lasery do rur oraz profili, Prasy krawędziowe

Opis stanowiska:
Kontrolowanie przebiegu produkcji maszyn CNC, wdrażanie zaleceń działu planowania produkcji, rozwiązywanie prostych błędów i problemów wynikających podczas produkcji na maszynach CNC, raportowanie wszelkich nieprawidłowości do działu planowanie produkcji maszyn CNC. Sprawowanie opieki nad halą produkcyjną maszyn CNC, szukanie rozwiązań problemów, kontakt z pozostałymi działami firmy.

Główne zadania i obowiązki:
- Kontrolowanie procesu produkcji
- Rozwiązywanie prostych problemów wynikających podczas produkcji
- Weryfikacja zgodności produktu z dokumentacją techniczną

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
- Doświadczenie w zakresie maszyn CNC
- Stanowczość oraz sumienność
- Samodzielność w działaniu i inicjatywa

Oferujemy:
- Pracę na podstawie umowy o pracę w młodej rozwijającej się firmie.
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania oraz umiejętności.
- Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i doskonalenia swoich umiejętności

Miejsce pracy : Sulistrowa 31A (Odległość od Krosna 17km / Odległość od Jasła 23km / Odległość od Dukli 11km)

Kontakt telefoniczny: 725826471

Kontakt: 725826471

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 08-08-2022 14:30 do 29-08-2022 14:30

Wszystkie ogłoszenia użytkownika