Hyundai Krosno

Mechanik Krosno

Pracownik budowlany

Firma Elektron sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Sulistrowa poszukuje pracowników na stanowisko

PRACOWNIK BUDOWLANY

Zakres obowiązków:
- Prace budowlane związane z realizacją bieżących projektów
(w zależności od predyspozycji, umiejętności pracownika i zapotrzebowania; prace ziemne; prace koparką; przy kostce brukowej; przy wykopach, prace wykończeniowe, prace montażowe)
- Raportowanie przebiegu wykonanych prac

Nasze wymagania:
- Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie w zakresie prac budowlanych
- Zaangażowanie
- Samodzielność
- Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dodatkowe szczegóły oferty pracy:
- Rodzaj wykonywanych prac budowlanych uzależniony od umiejętności i doświadczenia
- Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz zaangażowania pracownika.
- Poszukujemy samodzielnych pracowników budowlanych

Co możemy zaoferować:
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
- Możliwość rozwoju zawodowego

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na stanowisko w postaci CV z tytułem „Pracownik budowlany” na adres email: work@web-elektron.pl

Kontakt telefoniczny w sprawie ogłoszenia +48 731 904 909

Kontakt: +48 731 904 909

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 17-03-2024 20:28 do 07-04-2024 21:28

Wszystkie ogłoszenia użytkownika