Piłka siatkowa

Opel Krosno

KPU Krosno

Fabryka pizzy

SIM

VIVO! Krosno

SKU

Monter GK

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)
Jeśli już posiadasz lub chcesz zdobyć doświadczenie w montażu suchej zabudowy karton-gips zgłoś się do Nas, a zapewnisz sobie stałą pracę za granicą na stanowisku:

MONTER PŁYT GK
Miejsce pracy: Alpy Francuskie

Zmiany w GRH na rok 2022:
• Dofinansowanie wyjazdu - odnawialny STAŁY pakiet finansowania
• Zadbamy o Twój startowy budżet - zaliczki na start za granicą
• Dokumentacja online – bez wizyty w biurze (umowę otrzymasz drogą mailową)

Stałe elementy współpracy w GRH:
• Wynagrodzenie oparte na systemie francuskim i stałych dodatkach
• Polską umowę o pracę z pewnym ubezpieczeniem
• Nie pobieramy opłat za znalezienie dla Ciebie oferty
• Comiesięczna wypłata na konto EURO
• Zapewnione darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na budowę
• Pracę w polskich ekipach – znajomość języków obcych będzie atutem
• Polecisz fachowca zarobisz 100 euro netto
• Zapytaj REKRUTERA o szczegóły telefonicznie lub przy kawie w biurze

Zakres obowiązków:
• Wykonywania zabudowy z płyt GK (m. in. sufity podwieszane typu Armstrong, montaż i profilowanie ścianek działowych)
• Przygotowywania powierzchni pod montaż

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego: https://grhpolska.com/single-offer/?id=17216&source=C1208

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: https://grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Szczegóły pod numerem:
+48 789 365 553
+48 518 673 665

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Cena: do uzgodnienia

Kontakt: 789365553

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 29-06-2022 10:02 do 13-07-2022 10:02

Wszystkie ogłoszenia użytkownika