Magazynier - Krosno - Eurocash Serwis

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) - lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

MAGAZYNIER

Na tym stanowisku zapewniamy:
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju oraz awansu
- GWARANTOWANA PREMIA W CZASIE TRWANIA OKRESU PRÓBNEGO
- pracę w dni powszednie bez weekendów w systemie 2 zmianowym
- rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym:
•Karta sportowa
•Opieka medyczna Medicover
•Paczki świąteczne
•Karty przedpłacone
•Stypendia dla dzieci
•Pikniki rodzinne

Kluczowe zadania:
- przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
- sortowanie i przygotowanie towarów do wydania
- prowadzenie dokumentacji magazynowej

Idealny kandydat powinien:
- być zaangażowany i chętny do pracy
- posiadać umiejętność planowania czasu pracy
- doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowych atutem

Uprawnienia UDT operatora wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.
Kontakt: anna.kurowska@eurocash.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 16-04-2019 07:50

Widoczne do 07-05-2019 07:50

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć