Praca dla absolwentów szkół

Już niebawem kończysz szkołę i nie wiesz co zrobić ze swoim wolnym czasem ???

Przyjdź do Nas i dołącz do grona doświadczonych Specjalistów.

Co zyskasz ???
@ atrakcyjne zarobki (podstawa+premia),
@ doświadczenie wzbogacone licznymi szkoleniami,
@ wielu sympatycznych kolegów z pracy,
@ ciekawy start na przyszłość,
@ pracę w komfortowych warunkach(centrum Krosna).

Czego oczekujemy ???
@ dyspozycyjności,
@ zdolności komunikacyjnych,
@ znajomości obsługi komputera,
@ pozytywnego nastawienia na realizację celów oraz zaangażowania w pracę.

Obowiązki:
@ telefoniczna sprzedaż usług internetowych,
@ budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.

Aplikację możesz złożyć tutaj: https://ncc.elevato.net/pl/konsultant-ds-obslugi-klienta,ja,67
Kontakt: Telefon: 12 34 92722 / 530 529 665.

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 16-05-2019 09:23

Widoczne do 06-06-2019 09:23

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia