Elektryk – Pon. – Pt.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w Sanoku poszukujemy:

Elektryka Utrzymania Ruchu

Warunki zatrudnienia:
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe: 3200 – 4100 zł brutto
• Dodatki stanowiskowe, dodatki za obecności w pracy oraz premie
• WOLNE WEEKENDY
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6:50 – 14:50 / 14:50 – 22:50 / 22:50 – 6:50)
• Prywatna opieka medyczna, nagrody jubileuszowe
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – np. dofinansowanie wypoczynku,

Opis stanowiska:
• Usuwanie defektów maszyn oraz instalacji oświetleniowej
• Nadzór nad instalacją elektryczną zakładu
• Wykonywanie przyłączy elektrycznych do maszyn i urządzeń

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
• Min. Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub pokrewnym
• Uprawnienia SEP E1
Kontakt: k.kaszycki@grhpolska.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 30-06-2019 09:50

Widoczne do 07-07-2019 09:50

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia