CKU
Naftówka

Naftówka

Mechanik Krosno

Budowlanka

MZSP

Starostwo

Spawacz orbitalny TIG

Firma SERVICE TECH Sp. z o.o. poszukuje do pracy SPAWACZA ORBITALNEGO.

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
Spawanie orbitalne elementów ze stali nierdzewnej metodą TIG 141, kontrolowanie spawów oraz obsługa narzędzi pomiarowych.

Wymagamy:
- Spawania orbitalnego elementów ze stali nierdzewnej
- Samodzielnej pracy na podstawie znajomości rysunku technicznego
- Odpowiednia wiedza fachowa
- Certyfikat orbitalny
- Doświadczenia w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej
- Pracowitości, sumienności, dyspozycyjności i odpowiedzialności
- Umiejętności pracy w zespole
- Uprawnienia spawalnicze 141 na stal nierdzewną
- Mile widziane prawo jazdy kat. B.
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 24-25 € / h
- Dojazd do miejsca pracy
- Powroty do Polski co 4 tygodnie na 1 tydzień
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Umowę o pracę na pełny etat
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: anna@servicetech.com.pl

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 510942923 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00
Kontakt: Service Tech SP. z o.o.
Tadeusza Kościuszki 42G
37-530 Sieniawa
Tel. 510942923
e-mail: anna@servicetech.com.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 15-04-2024 10:03 do 06-05-2024 10:03

Wszystkie ogłoszenia użytkownika