Specjalista ds. Aktywacji i Utrzymania Klienta

Obecnie w związku z rozbudową zespołu, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Szukamy otwartych i energicznych osób, które dołączą do naszego doświadczonego zespołu specjalistów.

Zakres obowiązków
- Budowa długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.
- Przedłużanie umów z klientami posiadającymi daną usługę.
- Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem biznesowym.
- Realizacja założonych celów.

Poszukiwane kompetencje
- Komunikatywność.
- Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.
- Znajomość obsługi komputera (min. podstawowa).
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy
- Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia.
- Elastyczne godziny pracy (grafik pracy w przedziale między 8:00 a 17:00).
- Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia za wyniki w pracy).
- Stabilne zatrudnienie.
- Pakiet szkoleń oraz wsparcie Koordynatorów.
- Komfortowe warunki pracy w centrum Krosna.

Aplikuj: https://ncc.elevato.net/pl/specjalista-ds-aktywacji-i-utrzymania-klienta,ja,66
Kontakt: Telefon: 530 529 665

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 28-05-2019 13:17

Widoczne do 04-06-2019 13:17

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia