Przedstawiciel Handlowy - branża spożywcza

W związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy - branża spożywcza (mięso, wędliny)

Miejsce pracy: Krosno
Opis stanowiska:
• Obsługa klienta B2B
• Aktywne działania sprzedażowe artykułów spożywczych (mięso, wędliny)
• Realizowanie celów sprzedażowych
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• Opieka nad Klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
• Analizowanie rynku
• Raportowanie realizacji powierzonych zadań

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
• Min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
• Znajomość branży spożywczej
• Orientacja na osiąganie założonych celów
• Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientem
• Komunikatywność, samodzielność
• Czynne prawo jazdy kat B

Warunki pracy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie dwuskładnikowe podstawa + premia
Kontakt: k.kaszycki@grhpolska.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 12-05-2019 08:11

Widoczne do 19-05-2019 08:11

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć