Cieśla szalunkowy Francja - stabilne zatrudnienie!

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego klienta poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko Cieśla szalunkowy.

Zadania:
praca na budowie,
wykonywanie ścian, stropów , schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych,
praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA,
oraz na francuskich systemach SATECO

Wymagania:
udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla min.2 lata
doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI, DOKA
dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019, projekty długoterminowe
wynagrodzenie około 1800 euro netto za 152 h
możliwe nadgodziny
zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
zwrot za badania lekarskie
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
składki od średniej krajowej
zapewniona odzież robocza
opieka polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z poniższą klauzulą:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora.
Kontakt: k.napiontek@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 07-05-2019 08:16

Widoczne do 28-05-2019 08:16

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć