Ślusarz/Spawacz MAG 135 Francja

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ/Spawacz MAG 135
LOKALIZACJA: FRANCJA, okolice Nantes
Numer ref. FR/05/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca na zakładzie - utrzymanie ruchu
spawanie konstrukcji stalowych/głównie metalowych szalunków budowlanych
rodzaj materiału: stal czarna
spawane metodą MAG 135

WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz lub ślusarz/monter
umiejętność pracy jako spawacz lub monter/ślusarz
próbki spawalnicze w Katowicach przed rozpoczęciem pracy we Francji

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
umowa o pracę
szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2100 do 2400 euro netto
opłacone przejazdy z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w wysokości 50 euro netto - po dwóch miesiącach
wynagrodzenie około 1900 euro netto/152 godziny tj. około 12,50 euro netto/godz.
dla osób z własnym samochodem zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc
dodatkowe 100 euro netto/za każdą poleconą osobę
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
zapewniona odzież robocza
Kontakt: 728591040

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 14-05-2019 09:38

Widoczne do 04-06-2019 09:38

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia