Spawacz MAG 135 - Francja

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Spawacz MAG 135
LOKALIZACJA: FRANCJA
region: FRANCHE COMTE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca na zakładzie przy spawaniu konstrukcji stalowych
spawanie metodą MAG 135

WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz lub ślusarz/monter
darmowe próbki spawalnicze w Katowicach przed wyjazdem do Francji

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
umowa o pracę
szacowany zarobek wraz z nadgodzinami przeszło 2200 do 2500 euro netto/miesiąc
zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto – po dwóch miesiącach pracy
wynagrodzenie około 1800 euro netto/152 godziny tj. około 11,84 euro netto/godz.
dodatek dla osób z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
zwrot kosztów amortyzacji do 100 euro netto/miesiąc
dodatkowe 100 euro netto za polecenie osoby
możliwość pracy w nadgodzinach
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
zapewniona odzież robocza
Kontakt: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 17-05-2019 13:38

Widoczne do 07-06-2019 13:38

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia