Cieśla szalunkowy Francja - od zaraz!

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Lokalizacja: Kraj Loary

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca na budowie
wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO

WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla
doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI,DOKA

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020
szacunkowe wynagrodzenie z nadgodzinami 2100 - 2200 euro netto/miesiąc
dodatek dla osoby z j. francuskim lub j. angielskim do 100 euro netto/miesiąc
wynagrodzenie około 1850 euro netto za 152 h- stawka godzinowa 12,17 euro netto
umowę o pracę na pełen etat
możliwe nadgodziny
zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
składki od średniej krajowej
zwrot za badania lekarskie
zapewniona odzież robocza
opieka polskiego koordynatora
premiujemy polecanie kolejnych pracowników - 100 euro netto za każdą osobę!

Kontakt: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 17-05-2019 13:39

Widoczne do 07-06-2019 13:39

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia