Cieśla szalunkowy Francja - stabilne zatrudnienie!

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do pracy we Francji na stanowisko:
Cieśla szalunkowy
Praca w regionie alpejskim, niedaleko miasta zwanego "Alpejską Wenecją".

Zadania:
praca na budowie
wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA oraz na francuskich systemach SATECO

Wymagania:
udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla min.2 lata
doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI lub DOKA
dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019, projekty długoterminowe
umowę o pracę na pełen etat
wynagrodzenie około 1850 euro netto za 152 h
możliwość wyrobienia nadgodzin
dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
zwrot kosztów amortyzacji samochodu 100 euro netto/miesiąc
zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
zwrot za badania lekarskie
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
składki od średniej krajowej
zapewniona odzież robocza
opieka polskiego koordynatora
premiujemy polecanie kolejnych pracowników - 100 euro netto za każdą osobę!
Kontakt: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 17-05-2019 13:41

Widoczne do 07-06-2019 13:41

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć