Informatyka
CKU

Młodszy Specjalista ds. wizytówek Google

Agencja KS, to nowoczesna firma zajmująca się marketingiem internetowym mająca swoją siedzibę w Gorzycach (niedaleko Jasła). Puszczamy wodze fantazji i tworzymy skuteczne strategie SEO oraz kampanie Ads w Google i Social Mediach. Nasze działania opieramy o profesjonalizm i szczerość zarówno w kontaktach z partnerami, jak i wzajemnych relacjach wewnątrz firmy.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu ds. wizytówek w Google Maps. Specjalista w tym zespole poprawia jakość i wizualny wygląd wizytówek Google, dzięki czemu są lepiej widoczne w Internecie i przyciągają większą ilość klientów, a to pomaga naszym partnerom skalować biznes. Wizytówka Google to taki portal społecznościowy, który trzeba po prostu dobrze poprowadzić.

Zadania na tym stanowisku:
- Zarządzanie wizytówkami Google i dbanie o ich estetykę.
- Pozycjonowanie wizytówki Google w wyszukiwarce.
- Przygotowywanie spójnych i kreatywnych treści w języku polskim.
- Przygotowywanie grafik w programie Canva.
- Analiza i optymalizacja wizytówek na podstawie narzędzi Localo i Easy Local.
- Kontakt z klientami (mailowy, telefoniczny, video rozmowy).

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to zaangażowania i chęci rozwoju.

Jakie umiejętności i cechy przydadzą się na tym stanowisku?
- Znajomość zasad pisowni i gramatyki w języku polskim.
- Łatwość nawiązywania kontaktu i komunikowania się, otwartość.
- Umiejętność pracy w grupie.
- Umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy.
- Poczucie estetyki.
- Podstawowa umiejętność analizy danych.
- Kreatywność.

Dodatkowe kompetencje, o których koniecznie napisz w CV, jeśli je posiadasz:
- Znajomość języka angielskiego.
- Doświadczenie w pracy z narzędziem Canva.
- Doświadczenie w prowadzeniu profili w Social Mediach.
- Doświadczenie w pracy w marketingu.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na cały etat lub B2B
- Wymiar pracy: 8 godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00.
- Solidne wdrożenie, po którym poczujesz się pewnie w codziennej pracy.
- Atrakcyjne, progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
- Pracę poza miastem w nowoczesnym biurze, z pięknymi widokami.
- Uczestnictwo w konferencjach branżowych, darmowe szkolenia, możliwość rozwoju (w tym nielimitowany dostęp do strefy kursów).
- Prywatną opiekę medyczną
- Ubezpieczenie grupowe
- Pełnowymiarowy, kryty kort tenisowy do dyspozycji pracowników oraz lekcje tenisa finansowane przez firmę
- Prywatną siłownię do dyspozycji pracowników,
- Fundusz szkoleniowy,
- Elastyczny czas pracy/możliwość pracy w systemie hybrydowym,
- Imprezy integracyjne.
- Pracę na sprzęcie Apple

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, z kim będziesz pracował, jak wygląda dzień z życia specjalisty ds. Google Maps oraz w jakich obszarach rozwiniesz się na tym stanowisku, odwiedź naszą stronę: https://ks.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-google-maps

Jak aplikować?
Wyślij e-mail na adres: joanna.brozyna@ks.pl:
-> w tytule napisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko, na jakie aplikujesz,
-> załącz CV wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
-> koniecznie załącz list motywacyjny będzie on dla nas ważną prezentacją Twojej kreatywności i lekkości w tworzeniu treści. Może on być kluczowym czynnikiem do podjęcia decyzji o zaproszeniu Cię na rozmowę.
Kontakt: joanna.brozyna@ks.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 22-02-2024 12:36 do 14-03-2024 12:36

Wszystkie ogłoszenia użytkownika