CKU
Naftówka

Naftówka

Starostwo

Budowlanka

MZSP

Mechanik Krosno

Doradca Klienta - dołącz do Agencji KS

Ogłoszenie wyróżnione

Agencja KS, to nowoczesna firma zajmująca się marketingiem internetowym mająca swoją siedzibę w Gorzycach (niedaleko Jasła). Puszczamy wodze fantazji i tworzymy skuteczne strategie SEO oraz kampanie Ads w Google i Social Mediach. Nasze działania opieramy o profesjonalizm i szczerość zarówno w kontaktach z partnerami, jak i wzajemnych relacjach wewnątrz firmy.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu handlowego, zajmującego się przygotowywaniem ofert i obsługą Klienta.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
- Przygotowywanie ofert, ustalanie i negocjowanie warunków współprac.
- Dopełnianie formalności związanych z podpisaniem umowy i rozpoczęciem współpracy.
- Kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni z obecnymi oraz nowymi Klientami firmy.
- Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta.
- Współpraca z pozostałymi działami w firmie.
- Analiza aktualnej kondycji stron za pomocą udostępnionych narzędzi.
- Opieka i utrzymywanie relacji z Klientami po sprzedaży.

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w naszej branży, wszystkiego Cię nauczymy! Od Ciebie oczekujemy zaangażowania, determinacji i chęci rozwoju. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta, będzie to Twoim dodatkowym atutem w procesie rekrutacji.

Jakie umiejętności i cechy przydadzą się na tym stanowisku?
- Znajomość zasad pisowni i gramatyki w języku polskim.
- Łatwość nawiązywania kontaktu i komunikowania się, otwartość na rozmowy.
- Umiejętność słuchania - wcielenia się w klienta i zrozumienia jego potrzeby
- Umiejętność pracy w grupie.
- Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy.
- Poczucie estetyki.
- Podstawowa umiejętność analizy danych.
- Samodyscyplina i chęć do rozwoju.
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowe kompetencje, o których koniecznie napisz w CV, jeśli je posiadasz:
Doświadczenie w pracy w marketingu.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na cały etat lub B2B. Startujemy od wynagrodzenia (4300-4550 brutto) UoP lub (5150 - 5480) na B2B + prowizja od sprzedaży.
- Wymiar pracy: 8 godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00.
- Solidne wdrożenie, po którym poczujesz się pewnie w codziennej pracy.
- Atrakcyjne, progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
- Pracę poza miastem w nowoczesnym biurze, z pięknymi widokami.
- Uczestnictwo w konferencjach branżowych, darmowe szkolenia, możliwość rozwoju (w tym nielimitowany dostęp do strefy kursów).
- Prywatną opiekę medyczną.
- Pełnowymiarowy, kryty kort tenisowy do dyspozycji pracowników oraz lekcje tenisa finansowane przez firmę.
- Prywatną siłownię do dyspozycji pracowników.
- Fundusz szkoleniowy.
- Elastyczny czas pracy/możliwość pracy w systemie hybrydowym.
- Imprezy integracyjne firmowe i działowe.
- Pracę na sprzęcie Apple

Przykładowy dzień w pracy Doradcy Klienta:
1. Pojawiamy się w firmie około 10-15 minut przed rozpoczęciem pracy. Spędzamy je na pogawędkach i robieniu porannej kawy (W KS mamy jej pod dostatkiem, dla smakoszy herbatki też się coś znajdzie).
2. Pierwsza godzina pracy: odpowiadamy na maile klientów, sprawdzamy telefony czy klient nie dzwonił w czasie, gdy nie pracowaliśmy, przydzielamy tematy z zapytań, planujemy cały dzień.
3. Pomiędzy 08:30-10:00 i 10:30-12:00 mamy deep work, czyli czas pracy głębokiej. Staramy się wtedy ograniczyć konsultacje z innymi do minimum, aby wzajemnie sobie nie przeszkadzać w pracy. W tym czasie tworzymy oferty, rozmawiamy z Klientami, doprecyzowujemy ich potrzeby.
4. 12:00 - półgodzinna przerwa, którą każdy spędza tak, jak lubi (spacerując, jedząc, leżąc na kanapie, rozmawiając czy grając w gry).
5. 12:30 - 13:30 rozmowa telefoniczna z Klientem na temat oferty. Omówienie potrzeb klienta i wyjaśnienie poszczególnych elementów zasad współpracy i oferty.
6. 13:30 - 14:30 konsultacje z zespołem, kończenie zaczętych przed zadań.
7. 14:30 - 15:00 - edukacja. Zapoznanie się z nowościami w marketingu, czytanie poradników czy inna forma nauki.
8. 15:00 - Wyłączamy sprzęt i wracamy do domu

MIEJSCE PRACY:
Gorzyce 14 km od Jasła, gmina Nowy Żmigród

NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE? APLIKUJ!

-> w tytule napisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko na jakie aplikujesz. W ten sam sposób podpisz również wszystkie załączniki.

-> załącz CV wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

-> załącz list motywacyjny - będzie on dla nas ważną prezentacją Twojej lekkości w komunikacji. Może on być kluczowym czynnikiem do podjęcia decyzji o zaproszeniu Cię na rozmowę.

Więcej informacji o nas i o naszej pracy znajdziesz na naszej stronie www https://ks.pl/o-nas i w mapach Google: https://ks.pl/o-nas .

Czekamy na Ciebie!:)
Kontakt: rekrutacja@ks.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 02-04-2024 08:52 do 23-04-2024 08:52

Zmodyfikowano 02-04-2024 08:52

Wszystkie ogłoszenia użytkownika