CKU
MZSP

Naftówka

Naftówka

Starostwo

Mechanik Krosno

Budowlanka

HR Manager

Ogłoszenie wyróżnione

Agencja KS, to nowoczesna firma zajmująca się marketingiem internetowym mająca swoją siedzibę w Gorzycach (niedaleko Jasła). Puszczamy wodze fantazji i tworzymy skuteczne strategie SEO oraz kampanie Ads w Google i Social Mediach. Nasze działania opieramy o profesjonalizm i szczerość — zarówno w kontaktach z partnerami, jak i wzajemnych relacjach wewnątrz firmy.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako HR Manager, który ze świeżym spojrzeniem i doświadczeniem przeanalizuje nasze aktualne systemy, zaproponuje i wdroży zmiany, tam gdzie będą potrzebne.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
Ułożenie procesu rekrutacji i zautomatyzowanie go, tam gdzie jest to możliwe.
Przeanalizowanie aktualnie działających ścieżek rozwoju kariery i dostosowanie ich do standardów.
Przeanalizowanie aktualnie działających systemów premiowych i dostosowanie ich do standardów.
Przeanalizowanie aktualnych benefitów, budżetów (integracyjny, szkoleniowy).
Rozmowy z pracownikami i badanie ich potrzeb.
Wdrożenie innych potrzebnych standardów i procedur HR’owych.

Jakie umiejętności i cechy przydadzą się na tym stanowisku?
- Doświadczenie w tworzeniu procesów rekrutacyjnych.
- Doświadczenie w budowaniu profili kompetencyjnych i ścieżek kariery.
- Doświadczenie w budowaniu systemów premiowych.
​​- Łatwość nawiązywania kontaktu i komunikowania się, otwartość na rozmowy.
- Umiejętność słuchania.
- Umiejętność pracy w grupie.
- Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy.
- Sumienność, terminowość.

Dodatkowe kompetencje, o których koniecznie napisz w CV, jeśli je posiadasz:
Doświadczenie w pracy w marketingu.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na część etatu lub kontrakt B2B.
- Wymiar pracy: 1/3 etatu lub kontrakt B2B
- Atrakcyjne, progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Pełnowymiarowy, kryty kort tenisowy do dyspozycji pracowników oraz lekcje tenisa finansowane przez firmę.
- Prywatną siłownię do dyspozycji pracowników.
- Fundusz szkoleniowy.
- Elastyczny czas pracy/możliwość pracy w systemie hybrydowym.
- Imprezy integracyjne firmowe i działowe.
- Pracę na sprzęcie Apple

MIEJSCE PRACY:
Gorzyce 14 km od Jasła, gmina Nowy Żmigród

NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE? APLIKUJ!

-> w tytule napisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko na jakie aplikujesz. W ten sam sposób podpisz również wszystkie załączniki.

-> załącz CV wraz z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

-> załącz list motywacyjny - będzie on dla nas ważną prezentacją Twojej lekkości w komunikacji. Może on być kluczowym czynnikiem do podjęcia decyzji o zaproszeniu Cię na rozmowę.

Więcej informacji o nas i o naszej pracy znajdziesz na naszej stronie www https://ks.pl/o-nas i w mapach Google: https://ks.pl/o-nas .

Czekamy na Ciebie!:)

Kontakt: rekrutacja@ks.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 02-04-2024 12:43 do 23-04-2024 12:43

Zmodyfikowano 02-04-2024 12:43

Wszystkie ogłoszenia użytkownika

HR Manager